Menu

O osiedlu

Osiedle Nowe Małomice II

Poznaj etapy inwestycji

Nowe Małomice to osiedle, którego budową i aranżacją zajmujemy się od kilku lat. Pierwszy duży etap nazywany przez nas Nowe Małomice I został już prawie zakończony i nadszedł czas, aby rozpocząć realizacje kolejnej inwestycji w ramach osiedla Nowe Małomice. Kolejny duży etap nazywany Nowe Małomice II będzie cechował się spójna i estetyczną stylistyką, odmienną jednak od poprzednich realizacji. W ramach osiedla nowe Małomice II powstanie 5 budynków wielorodzinnych i 10 niższych budynków zawierających do 4 mieszkań każdy. Nowy etap to nowe wyzwania i mamy nadzieję, że Państwo razem z nami ocenią efekt naszej pracy w sposób pozytywny.

Zobacz glerię zdjęć

Lokalizacja

Nowe Małomice powstają w najszybciej rozwijającej się części Lubina. Tereny zielona, dogodna komunikacja a także bliskość Centrum miasta, to komfort, który my oferujemy Państwu w standardzie.

Aranżacja

Tworzymy dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu dobrze się żyje. Funkcjonalny układ naszych mieszkań i domów, dają komfort i pozwalają optymalnie zagospodarować przestrzeń.

Standard

Mieszkania oddajemy Państwu w stanie deweloperskim o najwyższych parametrach dostępnych na lokalnym rynku. Części wspólne wykonane są w sposób estetyczny i zgodny z dzisiejszymi trendami, w każdym budynku znajduje się winda i komórki lokatorskie. Na życzenie standard wykończenia może zostać podniesiony i każde mieszkanie może być dostosowane do indywidualnych preferencji.

Zobacz ofertę i znajdż swoje wymarzone mieszkanie

porozmawiajmy

Zapytaj o ofertę lub umów się na spacer po inwestycji!

Zadzwoń

tel. 889 899 991

Napisz

biuro@rsbm.pl

Biuro sprzedaży

ul. B. Malinowskiego 3,
59-300 LUBIN

Contact Form Demo
envelopephone-handsetmap-markercross