Menu

O deweloperze

Poznajmy się

RSBM sp. z o.o.

Zadanie postawione przed spółką to stworzenie miejsca gdzie nowoczesność spotyka się z klasyką a funkcjonalność jest najważniejszym elementem kształtującym przestrzeń. Podsumowując RSBM to firma specjalizująca się w budownictwie budynków mieszkalnych zarówno jednorodzinnych jak i wielorodzinnych wraz z towarzyszącą im infrastrukturą. Jako firma zawsze staramy się patrzeć w przyszłość i planując kolejne posunięcia bierzemy pod uwagę skutki naszych dzisiejszych decyzji. Zwracamy uwagę na komfort życia i estetykę otaczającą nas na codzień, chcemy by nasi klienci, kupując u nas mieszkanie wybrali nowoczesny styl życia.

Zobacz ofertę i znajdż swoje wymarzone mieszkanie

Nasza historia

Nasza firma prowadzi działalność gospodarczą na terenie Lubina od 2009 roku. W 2010 roku została opracowana koncepcja Osiedla Małomice, na podstawie której spółka realizuje kolejne etapy przedsięwzięcia deweloperskiego.

W kwietniu 2011 roku wydano pierwsze pozwolenie na budowę I etapu przedsięwzięcia, obejmującego budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie szeregowej oraz budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego trzyklatkowego wraz z zagospodarowaniem terenu wokół nich. W marcu 2017 roku rozpoczęliśmy realizację II etapu inwestycji.

Zobacz ofertę i znajdż swoje wymarzone mieszkanie

porozmawiajmy

Zapytaj o ofertę lub umów się na spacer po inwestycji!

Zadzwoń

tel. 889 899 991

Napisz

biuro@rsbm.pl

Biuro sprzedaży

ul. B. Malinowskiego 3,
59-300 LUBIN

Contact Form Demo
envelopephone-handsetmap-markercross