Nowe Małomice

Nasze osiedle

Nowe Małomice to inwestycja o charakterze rodzinnego osiedla przeznaczonego dla około 800 rodzin obejmującego kilkanaście hektarów terenu znajdujących się na obrzeżach Lubina.

Bliskość lasów oraz łąk pozwala mieszkańcom na obcowanie z naturą nie utrudniając jednocześnie korzystania z dostępnych na wyciągniecie ręki środków komunikacji miejskiej. Ze względu na wielkość inwestycji została ona podzielona na etapy oraz zadania, dzięki czemu obserwując zmiany na rynku, będziemy mogli dostosować swój produkt do Państwa oczekiwań.

Doskonała lokalizacja

Nowe Małomice to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie intymność i komfort. Teren przeznaczony pod budowę znajduje się w okolicy rekreacyjnych terenów zielonych (lasu, szlaku spacerowego), jednocześnie w niedalekiej odległości od drogi do centrum miasta.

W dobrym stylu

Inwestycję wyróżnia nowoczesna elewacja wykonana z materiałów wykończeniowych wysokiej klasy. Uroku budynkom dodają harmonijnie wkomponowane w bryłę balkony i tarasy, a także elegancki design i wyszukane dodatki.

Zamiekszaj z nami

Osoby ceniące komfort życia blisko natury, a zarazem bliskość głównych aglomeracji trafiły idealnie - dużo zieleni, cisza, spokój oraz malownicze położenie jest jedną z rzeczy, które człowiek ceni najbardziej. Inwestycja zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby.

Dogodny schemat osiedla

Etap I inwestycji obejmuje wybudowanie 22 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz 23 mieszkań w stylowym a zarazem kameralnym mieszkalnym budynku wielorodzinnym. Zostały również zaprojektowane indywidualne garaże w zabudowie szeregowej oraz bezpłatne miejsca parkingowe. Zadbano również o wizerunek osiedla poprzez nowoczesne ledowe oświetlenie, trawniki oraz chodniki i drogi wyłożone kostką nawiązującą kolorystycznie do charakteru osiedla.

Etap II inwestycji obejmuje 4 budynki mieszkalne wielorodzinne o eleganckiej i nowoczesnej architekturze. Elewacja w przyjemnej kolorystyce nawiązuje do istniejących już zabudowań z etapu I.

Idealna oferta dla każdego

Zaprojektowane zostały zarówno kameralne lokale o powierzchni 33,10 m2, jak również przestronne mieszkania o większych metrażach do 69,80 m2. Dla najbardziej wymagających klientów możemy zaoferować lokal o powierzchni 94,0 m2, składający się z 4 pokoi. Przyszli właściciele będą mieli możliwość wyboru mieszkań na parterze z ogródkiem i tarasem lub na piętrrze z balkonem / balkonami.

W ofercie znajdują się również komórki lokatorskie w podpiwniczeniu budynków do indywidualnego zakupu.

Do dyspozycji mieszkańców przygotowaliśmy także bezpłatne miejsca parkingowe wokół budynku.

Biuro sprzedaży

RSBM SP. Z O.O.
ul. B. Malinowskiego 3,
59-300 LUBIN
 

Telefony

+48 889 899 991

+48 600 995 052

Kontakt email

biuro@rsbm.pl