Budownictwo mieszkaniowe

Deweloper RSBM

RSBM Sp. z o.o. to rodzinna firma deweloperska powstała z potrzeby realizacji przestrzeni mieszkalnej innej niż wszystkie dotychczasowe realizacje na terenie Lubina.

Zadanie postawione przed spółką to stworzenie miejsca gdzie nowoczesność spotyka się z klasyką a funkcjonalność jest najważniejszym elementem kształtującym przestrzeń. Podsumowując RSBM to firma specjalizująca się w budownictwie budynków mieszkalnych zarówno jednorodzinnych jak i wielorodzinnych wraz z towarzyszącą im infrastrukturą.

Nasza firma prowadzi działalność gospodarczą na terenie Lubina od 2009 roku. W 2010 roku została opracowana koncepcja Osiedla Małomice, na podstawie której spółka realizuje kolejne etapy przedsięwzięcia deweloperskiego.

W kwietniu 2011 roku wydano pierwsze pozwolenie na budowę I etapu przedsięwzięcia, obejmującego budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie szeregowej oraz budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego trzyklatkowego wraz z zagospodarowaniem terenu wokół nich. W marcu 2017 roku rozpoczęliśmy realizację II etapu inwestycji.

Obecnie realizowane są równolegle dwa etap przedsięwzięcia , kończymy etap I polegający na budowie budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz rozpoczynamy II etap polegający na budowie drugiego z 4 budynków wielorodzinnych wraz z cała infrastrukturą.

W aktualnej ofercie sprzedaży pozostało 7 domów w zabudowie szeregowej o powierzchniach projektowych 105,00m 2 oraz 118,83m 2 z I etapu oraz 21 mieszkań w budynku mieszkalnym wielorodzinnym dwuklatkowym z II etapu, w podpiwniczeniu którego znajdują się komórki lokatorskie.

Biuro sprzedaży

RSBM SP. Z O.O.
ul. B. Malinowskiego 3,
59-300 LUBIN
 

Telefony

+48 889 899 991

+48 600 995 052

Kontakt email

biuro@rsbm.pl